SKUP SAMOCHODÓW FORD

 

O MARCE :

 

Ford Motor Company - spółka akcyjna z siedzibą w Dearborn, Michigan, USA, założona 16 czerwca 1903 w Detroit przez Henry'ego Forda. Firma dysponowała własnymi lasami, kopalniami, hutami, transportem wodnym, lotniczym i kolejowym. W pewnym okresie fabryka w Dearborn zatrudniała około 100 tys. osób.[1] Obecnie jest to duży koncern branży motoryzacyjnej produkujący samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze, sprzęt informatyczny i inne wyroby. Koncern zatrudnia około 246 tys. pracowników (czerwiec 2008)[2].
W USA produkowane są luksusowe modele Forda, sprzedawane pod marką Lincoln. Ford zakupił także niewielkie udziały w markach Mazda i Aston Martin. W 1989 r. koncern został posiadaczem marki Jaguar, a od 2000 roku Land Rovera. Obydwie zostały sprzedane Tata Motors w 2008 r. Własnością Forda od 1999 r. było Volvo, które zostało sprzedane w 2010 firmie Zhejiang Geely Holding Group. W 2011 Ford zaprzestał produkcji samochodów spod nazwy Mercury (tańsza cenowo alternatywa dla Forda i Lincolna), które funkcjonowało od 1938.
Ford jest drugim co do wielkości producentem samochodów w USA i piątym największym na świecie. W 2008 z fabryki Forda wyjechało 5 mln 532 tys pojazdów.
W zależności od zapotrzebowań rynku, Ford Motor Company zakładał w różnych krajach swoje filie, w których produkuje się całkiem różne, często nie występujące gdzie indziej modele marki Ford. Największa z nich to Ford-Werke AG, znajdująca się w Kolonii, w Niemczech.

 

źródło : wikipedia.org

 

SKUP FORD

OFERTA :

 

Posiadasz samochód marki FORD ? Interesuje Cię sprzedaż auta ? Trafileś idealnie, prawdopodobnie najlepsza oferta skupu aut marki FORD w internecie. Interesuje nas zakup każdego samochodu w/w marki. Płacimy najlepiej - każdy model samochody wyceniamy indywidualnie, skontakuj się z Nami teraz a otrzymasz natychmiastową wycenę pojazdu, dojedziemy bezpłatnie na miejsce, kupujemy w każdym stanie : ładne i zadbane, uszkodzone i powypadkowe, oferujemy również skup starych modeli marki FORD . Mieszkasz w mieście MSZANA i chcesz sprzedać FORD ? Zadzwoń teraz !

 

 

JAKIE MODELE ?

 

Aerostar C-MAX Cougar Escape Escort Expedition Explorer Fiesta Focus Focus C-Max Fusion Galaxy Granada KA Kuga Maverick Mondeo Mustang Orion Probe Puma Ranger Scorpio Seria F Sierra S-MAX Taunus Taurus Transit Windstar